Spedytor Międzynarodowy FTL – woj. dolnośląskie

Twój przyszły pracodawca to warszawska firma transportowo – spedycyjna. Poszukujemy osób, które posiadają doświadczenie w spedycji międzynarodowej, otwartych na rozwój, poprowadzenie oddziału na terenie woj. dolnośląskiego. Jeśli chcesz rozwinąć karierę aktywnie uczestnicząc w nowych projektach – zapraszamy do udziału w rekrutacji.

Nasz Klient oferuje:

  • podstawa + jasny oraz konkurencyjny system premiowy
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i znajomości branży
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • realny wpływ na tworzenie sukcesu firmy
  • przez okres pierwszych 3/6 miesięcy praca w systemie home office
  • po okresie próbnym możliwość objęcia stanowiska Team Leadera działu spedycji
  • pakiet benefitów (prywatna opieka zdrowotna, karta Multisport, a dla najlepszych pracowników auto służbowe również do użytku prywatnego

Oczekiwania:

  • minimum 3- letnie doświadczenie w transporcie międzynarodowym
  • zaufana baza przewoźników
  • zdolność budowania dobrych i trwałych relacji handlowych
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną konwersację
  • mile widziana będzie znajomość innych języków obcych
  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem

Główne zadania:

  • organizowanie transportów krajowych i międzynarodowych
  • negocjacje warunków wykonania zleceń z przewoźnikami i klientami
  • dbanie o wysoką jakość usług transportowych i ich terminowość
  • dbanie o wizerunek firmy
  • obsługa giełd transportowych

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu:

Marta Przybylska – Specjalista ds. rekrutacji w firmie HR Partner
📞+48 720 751 794
📧 marta.przybylska@hrpartner.net.pl

Do usłyszenia! 😊

„Administratorem danych kandydata jest HR Partner Aneta Kuczyńska, prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą: HR PARTNER ANETA KUCZYŃSKA, adres: ul. Henryka Sienkiewicza 22 lok. 614, 60-818 Poznań, NIP: 5562676811, REGON: 362673595.” Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, zgodnie z regulaminem dostępnym na stronie internetowej HR Partner. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajdują się w treści polityki prywatności HR Partner, dostępnej pod tym linkiem: Polityka Prywatności

kategorie: Transport Spedycja Logistyka
rodzaje umowy: B2B Umowa o pracę
lokalizacje: home office woj. dolnośląskie
wynagrodzenie: Uzależnione od doświadczenia

Format: .pdf, .doc, .docx