Operator – Programista CNC

Oferujemy zatrudnienie w niemieckiej firmie, która zajmuje się tworzeniem procesów, optymalizacją oraz pełną obsługą związaną z rozruchem maszyn.
Poszukujemy doświadczonych Operatorów – Programistów CNC, którzy chcieliby rozpocząć pracę w Niemczech (okolice Sttutgartu)

Wymagania:

  • doświadczenie w programowaniu sterowników Siemens 840D sl i Fanuc
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego oraz/lub niemieckiego
  • umiejętność czytania rysunków technicznych oraz obsługi ręcznego sprzętu pomiarowego
  • poczucie odpowiedzialności, chęć działania oraz samodzielność
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • prawo jazdy kat. B
  • obsługa komputera w tym Microsoft Office
  • gotowość do pracy stałej za granicą

Zakres obowiązków:

  • optymalizacja istniejących i nowych programów obróbki CNC
  • kontrola jakości produkowanych części zgodnie z planem
  • konfiguracja programów CNC (w razie potrzeby umiejętności wprowadzenia poprawek)
  • staranna obsługa podczas ustawiania tokarek / frezarek CNC

Pracodawca oferuje:

  • rozpoczęcie pracy z początkiem 2021
  • umowę o pracę odnosząca się do niemieckich zasad pracy
  • wynagrodzenie w przedziale 1400-1600 euro netto + diety
  • premia jest uzależniona od umiejętności, wynosi od 3-7% wynagrodzenia brutto
  • auto służbowe oraz telefon również do użytku prywatnego
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu:
Aneta Kuczyńska
📞 697 704 159
📧  aneta.kuczynska@hrpartner.net.pl

Do usłyszenia! 😊

Administratorem danych kandydata jest HR Partner Aneta Kuczyńska, prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą: HR PARTNER ANETA KUCZYŃSKA, adres: ul. Henryka Sienkiewicza 22 lok. 614, 60-818 Poznań, NIP: 5562676811, REGON: 362673595. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, zgodnie z regulaminem dostępnym na stronie internetowej HR Partner. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajdują się w treści polityki prywatności HR Partner, dostępnej pod tym linkiem: Polityka Prywatności

kategorie: Inżynieria i Technologia
rodzaje umowy: Umowa o pracę
lokalizacje: Niemcy
wynagrodzenie: 1400-1600 euro netto

Format: .pdf, .doc, .docx