Specjalista ds. Rekrutacji

Opis oferty

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej poszukujemy Specjalisty ds. Rekrutacji.

Obowiązki

  • samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wysokiego szczebla w dziale: administracja, handel i sprzedaż, zakupy
  • redagowanie i publikowanie ogłoszeń
  • administracja bazy Kandydatów
  • selekcja nadesłanych CV
  • prowadzenie rozmów rekrutacyjnych
  • wsparcie nowozatrudnionych pracowników
  • aktywny udział w wydarzeniach tj.: Targi Pracy
  • współpraca z firmami zewnętrznymi

Wymagania

  • min. 1 rok doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wysokiego szczebla
  • mile widziane osoby, które pracują lub pracowały w Agencji Rekrutacyjnej
  • mile widziana znajomość j. angielskiego
  • samodzielność, chęć rozwoju i zaangażowanie w prowadzone projekty rekrutacyjne

Klient oferuje

  • zatrudnienie na podstawie UoP (okres próbny 3-miesięczny)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju i awansu
  • budżet szkoleniowy, który omawiany jest indywidualnie zgodnie z potrzebami pracownika
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych
kategorie: Biuro i Administracja Produkcja
rodzaje umowy: Umowa o pracę
lokalizacje: pow. milicki pow. rawicki pow. trzebnicki pow. wołowski woj. dolnośląskie

Format: .pdf, .doc, .docx