Przedstawiciel techniczno-handlowy

Opis oferty

Dla naszego Klienta, firmy działającej w branży automatyki przemysłowej poszukujemy Przedstawiciela techniczno-handlowego.

Obowiązki

  • aktywna sprzedaż usług firmy
  • nawiązywanie kontaktów z nowymi klientami i podtrzymywanie relacji z istniejącymi
  • przygotowanie ofert
  • udział w negocjacjach handlowych
  • przygotowywanie planów sprzedaży
  • raportowanie do bezpośredniego przełożonego

Wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość rynku automatyki przemysłowej
  • wykształcenie wyższe
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • kreatywność i samodzielność

Klient oferuje

  • zatrudnienie na podstawie UoP (okres próbny 3-miesięczny
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • premia roczna oraz premie za zrealizowanie wyznaczonych celów
  • narzędzia pracy: telefon, laptop, auto służbowe (możliwość wykorzystywania prywatnie)
  • karta MultiSport oraz prywatna opieka medyczna
  • możliwość rozwoju i awansu
kategorie: Inżynieria i Technologia Sprzedaż i Marketing
rodzaje umowy: Umowa o pracę
lokalizacje: woj. dolnośląskie Wrocław

Format: .pdf, .doc, .docx