Przedstawiciel handlowy

Opis oferty

Dla naszego Klienta, krajowej firmy produkcyjnej, lidera w branży spożywczej, poszukujemy Przedstawiciela handlowego do pracy na terenie województwa śląskiego.

Obowiązki

  • obsługa Klientów w tzw. rynku tradycyjnym (sklepy detaliczne oraz sieci lokalne)
  • nadzorowanie akcji promocyjnych i realizacji planów sprzedaży
  • współpraca z dystrybutorami
  • monitorowanie lokalnego rynku
  • dbanie o utrzymanie standardów merchandisingowych
  • pozyskiwanie nowych kontrahentów
  • sporządzanie raportów i rozliczeń związanych z wykonywaną pracą

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG
  • znajomość rynku handlu detalicznego oraz sieci lokalnych w regionie
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • biegłość w obsłudze systemów informatycznych wspierających prace handlowca
  • wysokie kompetencje sprzedażowe
  • łatwość w  nawiązywaniu relacji
  • wysoka kultura osobista oraz odpowiedzialność za powierzone obowiązki
  • wykształcenie minimum średnie

Klient oferuje

  • konkurencyjne wynagrodzenie oraz motywujący system premiowy
  • narzędzia pracy – samochód, iPad, telefon służbowy
  • zatrudnienie w nowoczesnej oraz stale rozwijającej się firmie w ramach umowy o pracę
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym i  przyjaznym zespole
  • pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta Multisport)
kategorie: Sprzedaż i Marketing
rodzaje umowy: Umowa o pracę
lokalizacje: Katowice woj. śląskie

Format: .pdf, .doc, .docx