Brygadzista produkcji

Expired on: Lis 27, 2020

Firma mojego Klienta, dla której poszukuję Brygadzisty produkcji swój asortyment sprzedaje nie tylko w Polsce, ale również na rynku międzynarodowym od ponad 30 lat.
Masz doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku w firmie produkcyjnej? Zapoznaj się z poniższą ofertą, być może jest to praca właśnie dla Ciebie 😊

Firma oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (okres próbny 3-miesięczny)
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia Kandydata
  • premia uznaniowa do 20% wynagrodzenia podstawowego
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie III-zmianowym
  • zniżkę na asortyment firmy
  • współpracę z doświadczonym zespołem
  • wsparcie 2 zastępców/pomocników

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie zmiany, rozmieszczenie optymalne pracowników przy maszynach, wypełnianie obowiązujących dokumentów i raportów
  • kontrola wyrobów, ocena jakościowa produktu
  • ścisła współpraca z działem technicznym
  • utrzymanie oraz kontrola ładu i porządku w miejscu pracy

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (zawodowe, średnie lub wyższe)
  • doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisku
  • umiejętności przywódcze, zdolność do motywowania innych i łagodzenia konfliktów

Zapraszam wszystkie zainteresowane osoby do kontaktu
Agnieszka Wiechecka
📞 504 115 331
📧 agnieszka.wiechecka@hrpartner.net.pl

Administratorem danych kandydata jest HR Partner Aneta Kuczyńska, prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą: HR PARTNER ANETA KUCZYŃSKA, adres: ul. Henryka Sienkiewicza 22 lok. 614, 60-818 Poznań, NIP: 5562676811, REGON: 362673595. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, zgodnie z regulaminem dostępnym na stronie internetowej HR Partner. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajdują się w treści polityki prywatności HR Partner, dostępnej pod tym linkiem: Polityka Prywatności

kategorie: Produkcja
rodzaje umowy: Umowa o pracę
lokalizacje: pow. poznański woj. wielkopolskie
Sorry! This job is expired.